Medicaab Hakkımızda
Medicaab Saç Ekimi

Hakkımızda

2008 yılında İstanbul’da başlayan ve Antalya’da devam eden uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile hem yerel hem de 15 farklı ülkeden bizi tercih eden hastalarımıza hizmet vermekteyiz. MEDICA Saç Ekimi Merkezi olarak, Antalya'da saç ekimi konusundaki uzmanlığımızı Medical Park Antalya Hastanesi bünyesinde sunmaktayız.

Uzman kadromuz, hasta sağlığına önem veren, başarı ve sonuç odaklı bir yaklaşım benimseyen, son teknolojiyi takip eden ve kendini sürekli yenileyen bir ekibi içerir. Amacımız, modern tıbbın ve estetik dünyasının insanlığa sunmuş olduğu tüm olanakları kullanarak siz hastalarımızı en büyük arzularınızdan biri olan sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşturmaktır. Bugüne kadar sonuca ulaştırıp yüzünü güldürdüğümüz tüm hastalarımız en büyük motivasyon ve gurur kaynağımızdır.Misyonumuz

Misyonumuz, saç ekimi alanında en son teknolojiyi kullanarak güvenilir ve etkili çözümler sunmak, hastalarımızın memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sağlıklı, doğal saçlara sahip olmalarını sağlamaktır. Uzman kadromuzla, hasta odaklı bir yaklaşımla, yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz..

Vizyonumuz

Medicaab Saç Ekimi Merkezi olarak, saç ekimi alanında öncü ve yenilikçi bir yaklaşım benimseyerek, hastalarımızın doğal güzelliklerine kavuşmalarına yardımcı olmayı hedefliyoruz. Saç kaybı sorununu çözerek, insanların özgüvenlerini artırmalarına ve mutlu bir yaşam sürmelerine katkıda bulunmak, vizyonumuzun temelini oluşturuyor.

Fotoğraf Galerisi

Medicalpark Antalya Hastanesi